Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İşletmenizin BÜYÜMESİNE yardımcı olmak için buradayız.

Başlangıç ​​noktası olarak çevrimiçi kanalı kullanarak küçük ve orta ölçekli işletmelere aynı mükemmel hizmeti sunma fırsatını gördük. Böylece müşterilerimiz, dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarına sağlanan aynı harika ekipmana, uzmanlara ve hizmete sahip oluyor.

  • Bir şirketi aramaktan ve her seferinde farklı bir müşteri hizmetleri temsilcisi almaktan bıktınız mı?

  • Hepimiz müşteri hizmetleri ile ilgiliyiz. Her şirketin bunu iddia ettiğini biliyorum, ama biz gerçekten öyleyiz.

  • Her iş için, özel bir müşteri hizmetleri temsilcisi alırsınız ve renk eşleştirmeden kağıt türlerine kadar her konuda sizinle konuşabilir ve tüm sorularınızı yanıtlayabilirler. O andan itibaren, işinizi temsil ederler ve projenizi tamamlama ve mükemmelliğe kadar görürler!

Görevimiz

Baskı işiyle uğraşıyoruz. Ancak, şirketimizin kağıt üzerinde mürekkep ve tonerden çok daha büyük bir şey ürettiğini düşünüyoruz. Fikirlerinizi, umutlarınızı, ...

Misyonumuz

Her projede üstün kalite, hizmet ve değer ile müşterilerimizin beklentilerini aşmaktır.

Baskı Konusunda Tutkuluyuz

Baskı, işletmenizin başarısı için önemlidir. Bu nedenle, baskı kalitemizi bu kadar yüksek standartlarda tutuyoruz, maliyetleri sizin için uygun tutuyoruz ve size yardımcı olacak güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz var. Müşterilerimizi mutlu ettiğimizde eve de mutlu gidebiliriz.

Dijidors Dijital, baskı ve otomasyon teknolojisine olan tutkuyla 2013 yılında başladı. Başlangıcından bu yana şirketin misyonu, müşterilerine ve çalışanlarına odaklanan bir baskı şirketi oluşturmak olmuştur. linolbaski.com’da çalışan herkes, müşterilerin işini yapmaktan zevk alacağı bir şirket olmak için buradadır.

linolbaski.com, teknik becerileri yüksek grafik tasarımcılardan oluşur. Her işi basmadan önce dikkatlice kontrol etme konusunda titizler. Çalışmalarınızdaki fotoğraflarda çözünürlüğü düşük veya yazım hataları ile ilgili herhangi bir sorun varsa sizi uyaracaklardır. Bu ekstra kalite kontrolü, resminizin veya çalışmalarınızın kaliteli basılacağının garantisidir.

İşiniz grafikerlerimizin kontrolünden geçtikten sonra baskı ekibimiz ve mücellit personelimiz siparişinizin doğru üretilmesini sağlar.

01

Kaliteli Baskı

Müşterilerimize ileri düzey ve kaliteli baskıyı sunmak temel prensibimizdir.

02

Çevreye Duyarlı

Tüm üretimlerimizde çevre dostu baskı mürekkepleri kullanıyoruz.

03

Zamanında Teslimat

Hızlı ve zamanında teslimat politikası ile %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

04

Para İade Garantisi

Baskı kalitesi ve işçiliğinde %100 müşteri memnuniyet garantilidir.

Ürün eklendi!
Ürün zaten istek listesinde!
Removed from Wishlist

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam edin Sepeti Görüntüle