Mükemmel Aksesuarlar

Anasayfa » Blog » Mükemmel Aksesuarlar

Bu Kolay İpuçları ile Tüm Yıl Boyunca Harika Kartpostallar Gönderin

Kartpostallar, müşterilerinizin akıllarında kalmaya yardımcı olmak için her zaman değerli bir pazarlama ve tanıtım stratejisi olmuştur. Yılın veya mevsimin hangi mevsimde olursa olsun, ister işletmeniz için isterse herhangi bir kişisel durum için olsun, doğrudan posta kartpostalları göndermeniz için her zaman bir neden vardır. Tipik olarak kartpostalları seyahat ederken sevdiklerinizle yazışmanın bir yolu olarak görsek de, kolayca vazgeçilmez bir pazarlama aracı haline geldiler ve potansiyel müşteriler getirme açısından harika bir yatırım oldular. Kendinizin ve verdiğiniz herkesin seveceği harika kartpostallar tasarlamanıza yardımcı olalım.

Tüm Yıl Boyunca Harika Kartpostallar Almak İçin 4 Kolay İpucu İşinizi büyütmenize veya mesajınızı yaymanıza yardımcı olacak harika kartpostallar tasarlamanın zor ve hızlı kuralları yoktur, ancak kartpostallarınızı iyiden yükseltmenize yardımcı olabileceğini düşündüğümüz birkaç tasarım ipucumuz var harika! Posta kartı siparişinizi verirken kendinizden emin hissetmenize yardımcı olacağını umduğumuz bazı temel bilgileri gözden geçirelim.

  1. Standart Boyutlarda bir kartpostal gönderimi için PTT ‘ye danışın. Çok sayıda kartpostal postalıyorsanız, size kartpostalın değerinden daha pahalıya mal olacak büyük boyut seçmek istemez siniz. Kapak tarafında ise çok küçük olan ve kaybolabilecek veya standart yönergeler uyarınca postalanamayacak kartpostallar tasarlamak istemezsiniz. Sizin için hangi boyutların en uygun olduğundan emin değilseniz veya tasarım şablonlarından emin değilseniz, bizi arayın! Tam olarak ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olmak isteriz. Hızlı İpucu: En popüler seçeneklerimiz genellikle en uygun fiyatlı olanlardır. Fiyatlandırma aracımızın seçenekleri sizin için otomatik olarak doldurmasına izin verin ve ardından miktarınızı gerektiği gibi ayarlayın.
  2. Biraz Öne Çıkmaya Çalışın Göz alıcı resimlerle rakipleriniz arasından sıyrılın! Parlak renkler ve kalın yazı tipleri kullanın, böylece insanlar postalarına göz atarken atlayamazlar .Ancak, yalnızca şirket markanızla ilgili resimleri kullanmanızı öneririz. Kiminle konuşuyorsun ve onların işin hakkında ne düşünmesini istiyorsun? Daha eski bir nesli hedefliyorsanız, o zaman yetersiz giyinmiş bir grup genç, kullanılacak en iyi resim olmayabilir. Aynı şekilde, diş hekimi muayenehanesiyseniz, evcil hayvanların rastgele resimlerini istemeyebilirsiniz. Hızlı İpucu: Pexels.com ve Unsplash.com’da yüksek kaliteli ve yüksek çözünürlüklü telifsiz fotoğrafları bulun. Tamamen ücretsiz ve kesinlikle muhteşem.
  3. Harekete Geçirici Mesajları Unutmayın Kartpostal göndermenin bütün amacı, insanları mağazaya veya web sitenize tıklamaktır. Doğrudan postalama, mesajınız yerinde ve netse, yüksek yanıt oranına neden olabilir. Kartpostalınızın amacının net olduğundan emin olun. Bir satış sırasında gelmeleri gerekiyorsa, bunun cesurca ifade edildiğinden emin olun. Bir randevu ayarlamalarını istiyorsanız, bilgilerin açık olduğundan emin olun. Harika bir fikir, kartpostalınıza özel bir promosyon kodu eklemektir, böylece kartpostalınızı kimin gördüğünü ve kullandığını bilirsiniz. Belirli bir kod, demografik bilgilerinizi daraltmanıza yardımcı olabilir. Hızlı İpucu: Varsa, web sitenizdeki ödeme düğmelerinizi kopyalamayı düşünün. Marka dışında değilse, zaten sahip olduğunuz dijital harekete geçirici mesaj düğmelerini kullanmayı düşünün ve basılı pazarlama malzemelerinizi siteye geri bağlayın.
  4. Basit Tutun Kartpostallar başlangıçta küçüktür, bu nedenle mesajınızı belirli bir şeye odakladığınızdan emin olun. Çok fazla resim, çok fazla metin veya çok fazla dikkat dağıtıcı grafik eklemeyin. Başarılı olmasını istiyorsanız bir şey söyleyin ve iyi söyleyin. Kendini kaptırmak ve kartpostalınıza çok fazla şey koymaya çalışmak kolaydır. Sadece bilgilendirici ve yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, ancak bize güvenin. Çözecek çok fazla şeyleri yoksa müşterileriniz daha mutlu olacak. Konuya gelin ve onlara sadece harekete geçirme ifadenizi yerine getirmeleri için ihtiyaç duydukları bilgileri verin. Hızlı İpucu: Şirketiniz hakkında pek bir şey bilmeyen başka birinin kartpostal tasarımınıza bakmasını sağlayın. Bunun amacını anlıyorlar mı? Kafaları mı karıştı? Basitleştirmenize ihtiyaçları olabilir.

Sonuç Ne düşünüyorsunuz?

Harika kartpostallar tasarlamanıza yardımcı olacak yeterince ipucu verdik mi? Pazarlama stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacak en az birkaç temel ipucu vermeye yardımcı olduğumuzu umuyoruz. İşletmeniz için doğrudan posta kartpostalları kullanmıyorsanız, bu ipuçları kişisel projeler için yine de geçerlidir. Tasarımınızı basit tutmayı ve görsellerin sizin için biraz konuşmasına izin vermeyi ve ihtiyacınız olursa iletişim bilgilerini eklemeyi unutmayın. İster promosyon, ister mezuniyet duyurusu, tarihi kaydetme ve daha fazlası için olsun – bugün özel kartpostal siparişinizi başlatmanıza yardımcı olalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 

Ürün eklendi!
Ürün zaten istek listesinde!
Removed from Wishlist

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam edin Sepeti Görüntüle